20741
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

SFP 1.25 Gbps Industrial 20km 1310nm

-40 til +85*C

Varenr:
107760
107760  6409235 SFP 1.25 Gbps Industrial 20km 1310nm -40 til +85*C
107760  6409235 SFP 1.25 Gbps Industrial 20km 1310nm -40 til +85*C

SFP'en er en høy-ytelse, kostnadseffektiv modul, som støtter Dual Data-rate på 1,25Gbps/1,0625Gbps og 20km overføringsdistanse med SMF.

SFP'en består av tre seksjoner: En FP laser transmitter, en PIN fotodiode integrert med en trans-impedance preamplifier(TIA) og en MCU kontrollenhet. Alle moduler tilfredsstiller Class I laser sikkerhetskrav



Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.30)