Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

Kontaktinformasjon

 

Alle henvendelser rettes til post@emcom.no eller på telefonnummer 400 01 949.

 

 

 

 

Besøks- og postadresse:

Fibergrossisten eMCOM AS
Sven Oftedals Vei 5
0950 Oslo

 
Foretaksnummer: 957902065
 
Åpningstid: Mandag-Fredag: kl. 07.00-16.00

 

 

 

Våre ansatte.

 

 

Bjørn Møllerud

Daglig Leder

90 58 80 84

bjorn@emcom.no

 

 

Henrik Mæland

Kontormedarbeider

46 42 58 19
henrik@emcom.no

Arild Tomren

Salgssjef

92 82 39 10

arild@emcom.no

 

 

Tor Erik Dahlen

Selger

92 40 60 30

tor@emcom.no

Magne Remøy

Selger

97 54 19 44

magne@emcom.no

Anders Slåsletten

Fiberoptisk tekniker

46 98 40 02

anders@emcom.no

 

 

Tom Reinertsen

Logistikk

91 75 59 57

tom@emcom.no

Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.18.10.68)