6482
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

SC Pigtail SM G657.A2

1 meter, gul.Selges kun i 12stk

Varenr:
600000
600000  6921322 SC Pigtail SM G657.A2 1 meter, gul.Selges kun i 12stk
600000  6921322 SC Pigtail SM G657.A2 1 meter, gul.Selges kun i 12stk
Pigtail med SC/PC kontakt.
 
-Singelmodus fiber i henhold til ITU-T G.652.D, EN 50173 OS2
-Gul kabel
-0,9 mm diameter
-1 meters lengde
-Fast kledning
-Selges kun i pakker a' 12 stk
 
 


Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.30)