7383
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

LC Duplex adapter MM OM1/OM2 Beige

Varenr:
601006
601006  6921458 LC Duplex adapter MM OM1/OM2 Beige
601006  6921458 LC Duplex adapter MM OM1/OM2 Beige
For multimodus LC-kontakter (OM1og OM2-)
Dupleks
Plast hus
Fargekode: Beige
Styrehylse: Zirconia
Standard: IEC 61754-20


Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.30)