Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

MPO/12-MPO/12 Crossed OM4 2 meter

Multimodus OM4

Varenr:
110891
110891   MPO/12-MPO/12 Crossed OM4 2 meter Multimodus OM4
110891   MPO/12-MPO/12 Crossed OM4 2 meter Multimodus OM4
Patchkabel for sammenkobling av fiberoptiske installasjoner.
Alle kabler er testet på 850 nm og 1300 nm, og leveres med testrapport.
Halogenfri og flammehemmende
 


Copyright © 2020 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.112)