20742
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

SFP Media Converter 10/100/1000

Varenr:
107761
107761   SFP Media Converter 10/100/1000
107761   SFP Media Converter 10/100/1000

Høy ytelses Fiber link Ethernet konverter, som kan gi inntil 80km Ethernet-forlengelse via Singlemode fiber.

Gir en kostnadseffektiv plug and play løsning for langdistanse 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-TX Ethernet forlengelse, og automatisk valg av 10/100/1000M gjør den til det perfekte valget for fremtidige oppgraderinger av 10Base-T nettverk.

Konverterene er små i størrelse, og har en skjermet RJ45 tilkobling. Den innebygde auto-sensing’en iverksetter Full eller Halv-duplex Ethernet uten noen behov for konfigurering.

 



Copyright © 2020 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.112)