26804

SC/apc-SC Fiberpatch 0,5m Smplx Hvit 3mm

Abonnent kabel, Patchkabel, Fibersnor

Varenr: 110960
Lengde på kabel fiber patch
Vis varianter som liste
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

Patchkabel / fibersnor for sammenkobling av fiberoptiske installasjoner. 

 

Testet på 1310 nm og 1550 nm, og leveres med testrapport.
Halogenfri og flammehemmende
Kabeldiameter: 3,0 mm 
Farge: Hvit


Lignende produkter:

Singelmodus gul Fiberpach m/APC-UPC kontakt

 

 

SC/APC-SC Simplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     1m

110812

 

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor  0,5m

108472

 

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     1m

108473

6913378

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     2m

108474

6913379

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     3m

108475

6913380

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     5m

108476

6913381

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     7m

108477

6913382

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   10m

108478

6913383

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   15m

108479

6913384

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   20m

108480

6913385

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   25m

108481

6913386

SC/APC-SC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   30m

108482

6913387

Singelmodus hvit Fiberpatch m/APC-UPC kontakt

 

 

SC/APC-SC Simplex OS2 Fibersnor / Patchesnor  0,5m

110960

 

SC/APC-SC Simplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     1m

110886

 

Singelmodus gul Fiberpach m/APC-APC kontakt

 

 

SC/APC-SC/APC Simplex OS2 Fibersnor / Loopsnor 0,22m 10pk

605459

6913329

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor  0,5m

108484

 

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     1m

108485

6921845

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     2m

108486

6913330

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     3m

108487

6913331

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     5m

108488

6913332

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor     7m

108489

6913333

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   10m

108490

6913334

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   15m

108491

6913335

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   20m

108492

6913336

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor   25m

108493

6913337

SC/APC-SC/APC Duplex OS2 Fibersnor / Patchesnor  30m

108494

 

 

Support