6973

LC-LC 5m duplex patchkabel 50/125 OM3

FR-LSOH

Varenr: 605233
BeskrivelseSupport
Beskrivelse
Patchkabel for sammenkobling av fiberoptiske installasjoner.
Alle kabler er testet på 850 nm og 1300 nm, og leveres med testrapport.
Halogenfri og flammehemmende
 
Kabeldiameter: 2,0 mm
Farge: Aqua
Support