21192

FCapc-FCapc Dpx 15m Patch SM G657

OS2 FR-LSOH

Varenr: 107997
BeskrivelseSupport
Beskrivelse
Patchkabel for sammenkobling av fiberoptiske installasjoner.
Alle kabler er testet på 1310 nm og 1550 nm, og leveres med testrapport.
Halogenfri og flammehemmende
 
Kabeldiameter: 2,0 mm
Farge: Gul
Support