6871

SC Pigtail OM1 62,5/125, 1 meter

Grå.Selges kun i 12 pk. stykkpris

Varenr: 600016
BeskrivelseTilbehørSupport
Beskrivelse
Pigtail med SC/PC kontakt.
 
-Multimodus fiber i henhold til EN 50173 OM1
-Grå kabel
-0,9 mm diameter
-1 meters lengde
-Fast kledning
-Selges kun i pakker a' 12 stk
Tilbehør
Support