Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

SSN SFP 100Mb/s

Cisco, DDM 0-20 km, LC connector

Varenr:
110726
110726 Webbutikken SSN100 SSN SFP 100Mb/s Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
110726 Webbutikken SSN100 SSN SFP 100Mb/s Cisco, DDM 0-20 km, LC connector

SFP eller "small formfactor pluggable" er i dag den mest anvendte typen transceiver og dekker protokoller som Ethernet, SDH, Fibre Channel, OTN, SDI/SMPTE, CPRI med flere.

100Mbps er nødvendig for å tvinge noen switcher ned i hastighet, for for eksempel å være kompatible med SoltechSFC300-serien.

 



Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.30)