20743
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 40km

TX/RX=1310/1490nm, 15 dB, LC, Cisco

Varenr:
107727
107727  6409239 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1310/1490nm, 15 dB, LC, Cisco
107727  6409239 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1310/1490nm, 15 dB, LC, Cisco


Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.30)