23107 9248 20389 25721 25719 25700 25498 26454 25197 26449 20741 22848 20796 21419 20794 20795 26491 25723 25725 20003 20787 20002 20788 20743
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.
1-25 av 32 varer i listen 1 2 >>

  Produktbeskrivelse Sortering
109272  Mini GBIC Bidi 20km SM MGB-LA20
Varenr 109272
606813  Mini GBIC LX Module - 30km (Single Mode) MGB-L30
Varenr 606813
606834  Mini GBIC SX Module (Multi-Mode) MGB-SX
Varenr 606834
110531 Shenzhen Opway Communication OPWAY SFP 1.25 Gb/s 550m MM 850nm Cisco, DDM, LC connector
Varenr 110531
110322 Shenzhen Opway CommunicationOP5420D-35 OPWAY SFP BiDi 1.25 Gb/s TX1310/ RX1510 Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110322
110321 Shenzhen Opway CommunicationOP5420D-53 OPWAY SFP BiDi 1.25 Gb/s TX1550/ RX1310 Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110321
110306 Shenzhen Opway CommunicationOP3920D OPWAY SFP+ 10 Gb/s 20km Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110306
110224 Shenzhen Opway CommunicationOP3903D OPWAY SFP+ 10 Gb/s MMF 300m 1310nm Cisco, LC connector
Varenr 110224
110730  QSFP+ 40 Gb, 0-10km, 1300nm, DDM, 2 pk. Cisco (eller kundetilpasset, 10 dager)
Varenr 110730
110101 Shenzhen Opway Communication SFP 1.25 Gb/s 20km 1310nm SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110101
110728 Shenzhen Opway Communication SFP 1.25 Gb/s 20km 1310nm, 10 pk. SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110728
107760 6409235 SFP 1.25 Gbps Industrial 20km 1310nm -40 til +85*C
Varenr 107760
109208 EMCOM SFP 1.25 Gbps Industrial 550m 850nm MM, LC, -40 til +85*C
Varenr 109208
107791 6409246 SFP 1.25 Gbps, DDM 120km 1550nm
Varenr 107791
108162  SFP 1.25 Gbps, DDM 2km 1310nm +++MM MM, LC
Varenr 108162
107789 6409245 SFP 1.25 Gbps, DDM 40km 1310nm
Varenr 107789
107790 6409247 SFP 1.25 Gbps, DDM 80km 1550nm
Varenr 107790
110756 Shenzhen Opway Communication110756 SFP 100 Mb/s 0-20km 1310nm, LC SM, Cisco, DDM
Varenr 110756 Nyheter
110323 Shenzhen Opway Communication SFP BiDi 1.25 Gb TX1310/ RX1490 - 10 pk. SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110323
110324 Shenzhen Opway Communication SFP BiDi 1.25 Gb TX1490/ RX1310 - 10 pk. SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110324
107303 6409236 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 10km TX/RX=1310/1490nm, 13dB, LC, Cisco
Varenr 107303
107782 EMCOM6409240 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 10km TX/RX=1310/1550nm, 13dB, LC, Cisco
Varenr 107782
107302 6409237 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 10km TX/RX=1490/1310nm, 13dB, LC, Cisco
Varenr 107302
107783 6409241 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 10km TX/RX=1550/1310nm, 13dB, LC, Cisco
Varenr 107783
107727 6409239 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1310/1490nm, 15 dB, LC, Cisco
Varenr 107727

1-25 av 32 varer i listen 1 2 >>


Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.30)