20389 26454 25197 26449 20741 22848 20796 20794 20795 26491 27248 25721 27246 25719 25723 27027 25725 27028 20743 20789 20706 20790 26165
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.
1-25 av 29 varer i listen 1 2 >>

  Produktbeskrivelse Sortering
606834  Mini GBIC SX Module (Multi-Mode) MGB-SX
Varenr 606834
110730  QSFP+ 40 Gb, 0-10km, 1310nm, DDM Cisco (eller kundetilpasset, 10 dager)
Varenr 110730
110101 Shenzhen Opway Communication SFP 1.25 Gb/s 20km 1310nm SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110101
110728 Shenzhen Opway Communication SFP 1.25 Gb/s 20km 1310nm, 10 pk. SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC connector
Varenr 110728
110531 Shenzhen Opway Communication SFP 1.25 Gb/s 550m MM 850nm Cisco, DDM, LC connector
Varenr 110531
107760 6409235 SFP 1.25 Gbps Industrial 20km 1310nm -40 til +85*C
Varenr 107760
109208  SFP 1.25 Gbps Industrial 550m 850nm MM, LC, -40 til +85*C
Varenr 109208
107791 6409246 SFP 1.25 Gbps, DDM 120km 1550nm
Varenr 107791
107789 6409245 SFP 1.25 Gbps, DDM 40km 1310nm
Varenr 107789
107790 6409247 SFP 1.25 Gbps, DDM 80km 1550nm
Varenr 107790
110756 Shenzhen Opway Communication110756 SFP 100 Mb/s 0-20km 1310nm, LC SM, Cisco, DDM
Varenr 110756
111131 Shenzhen Opway CommunicationOP5420D-35 SFP BiDi 1.25 Gb TX1310/ RX1490, 0-20km Cisco, DDM, LC connector
Varenr 111131
110322 Shenzhen Opway CommunicationOP5420D-35 SFP BiDi 1.25 Gb TX1310/ RX1550, 0-20km Cisco, DDM, LC connector
Varenr 110322
111130 Shenzhen Opway CommunicationOP5420D-53 SFP BiDi 1.25 Gb TX1490/ RX1310, 0-20km Cisco, DDM,  LC connector
Varenr 111130
110321 Shenzhen Opway CommunicationOP5420D-53 SFP BiDi 1.25 Gb TX1550/ RX1310, 0-20km Cisco, DDM,  LC connector
Varenr 110321
110323 Shenzhen Opway Communication SFP BiDi 10x1.25 Gb TX1310/ RX1490, 20km SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC, 10 pakkning
Varenr 110323
111032  SFP BiDi 10x1.25 Gb TX1310/ RX1550, 20km SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC, 10 pakkning
Varenr 111032
110324 Shenzhen Opway Communication SFP BiDi 10x1.25 Gb TX1490/ RX1310, 20km SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC, 10 pakkning
Varenr 110324
111033  SFP BiDi 10x1.25 Gb TX1550/ RX1310, 20km SM, Cisco, DDM 0-20 km, LC, 10 pakkning
Varenr 111033
107727 6409239 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1310/1490nm, 15 dB, LC, Cisco
Varenr 107727
107784 6409242 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1310/1550nm, 15 dB, LC, Cisco
Varenr 107784
107728 6409238 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1490/1310nm, 15 dB, LC, Cisco
Varenr 107728
107785 6409243 SFP BiDi, 1.25 Gbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1550/1310nm, 15 dB, LC, Cisco
Varenr 107785
110581 SOSP-GE-RJ45 SFP RJ45 10/100/1000BASE-T, 100m Cisco, 100m RJ-45 connector
Varenr 110581
110750  SFP+ 10 Gb, 0-20km, 1310nm, DDM Cisco (eller kundetilpasset, 10 dager)
Varenr 110750

1-25 av 29 varer i listen 1 2 >>


Copyright © 2020 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(4.20.5.101)