14041
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

FC/apc-LC/apc Dpx 3m Patch SM G657

OS2 FR-LSOH

Varenr:
605424
605424 EMCOM 6913419 FC/apc-LC/apc Dpx 3m Patch SM G657 OS2 FR-LSOH
605424 EMCOM 6913419 FC/apc-LC/apc Dpx 3m Patch SM G657 OS2 FR-LSOH
Patchkabel for sammenkobling av fiberoptiske installasjoner.
Alle kabler er testet på 1310 nm og 1550 nm, og leveres med testrapport.
Halogenfri og flammehemmende
 
Kabeldiameter: 2,0 mm
Farge: Gul


Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.30)