25342
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsbrev

Motta nyheter per e-post.

LC Duplex Adapter MM OM4 Erika Violet

Varenr:
110172
110172   LC Duplex Adapter MM OM4 Erika Violet
110172   LC Duplex Adapter MM OM4 Erika Violet

For multimodus LC-kontakter (OM4)
Dupleks
Plast hus
Fargekode: Erika Violet  
Styrehylse: Zirconia
Standard: IEC 61754-4



Copyright © 2019 Fibergrossisten Emcom AS - All rights reserved
Forretningssystem og nettbutikkløsning levert av Multicase™ Norge AS

(3.19.10.30)